Menu
Sepetiniz
Sitemizden yapacağınız 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Takviye Gıdalar

Brand: Herbalife Model: HRB-39
Herbalifeline Max, Omega-3 yağ asitleri EPA ve DHA içeren balık yağı içermektedir Yüksek seviyede EPA ve DHA' Sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş YENİ balık yağı YENİ vejeteryan jel  EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.* DHA normal beyin fonksiyonları..
192,28TL
Brand: Herbalife Model: HRB-37
Liftoff paketlerini her zaman, her yere götürebilirsiniz. Tazelik verici her iki aromayı da deneyin: Portakal ve Limon. ..
158,76TL
Brand: Herbalife Model: HRB-40
L-Arjinin, L-Sitrulin ve vitaminler içerir. Yüksek C ve E vitaminleri, folik asit içerir. *Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. **Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya ..
365,81TL
Brand: Herbalife Model: HRB-42
Bağışıklık sistemimiz, her gün sessizce ve yorulmadan çalışan inanılmaz derecede karmaşık bir sistemdir. Pro-core içeriğindeki, yüksek miktarda C ve D vitamini, selenyum ve çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur. Takviye edici gıda, bilimsel olarak kanıtlanmış, kuru maya ..
143,90TL
Brand: Herbalife Model: HRB-38
C Vitamini ile yaşil çay ve mate yaprağı gibi özel seçilmiş bitki özlerini içerir. ..
257,07TL
Brand: Herbalife Model: HRB-36
Erkeklerin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiştir. Vücudu desteklemek için gerekli 24 temel besin öğesini sağlayan bir vitamin ve mineral kompleksidir. Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin, A ve C vitaminleri, magnezyum ve riboflavin içerir. A ve C vitaminleri, ba..
106,76TL
Brand: Herbalife Model: HRB-35
Kadınların ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiştir. Vücudu desteklemek için gerekli 24 temel besin öğesini sağlayan bir vitamin ve mineral kompleksidir. Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin, kadınlar için pantotenik asit, B12 vitamini, kalsiyum ve çinko içerir. Pan..
156,76TL
Brand: Herbalife Model: HRB-41
D vitamini ve mineral içeren kalsiyum gıda takviyesi. Yüksek miktarda kalsiyum ve  D vitamini içerir. Kalsiyum kemik ve dişlerin gelişmesine ve kemik sağlığının korunmasına yardımcı olur. ..
123,80TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)